Oznámení volná pracovní místa – veřejně prospěšné práce obec hledá vhodného uchazeče na pozici: „údržbář/ka veřejných prostranství“

19.02.2018 22:01

Oznámení

volná pracovní místa – veřejně prospěšné práce

obec hledá vhodného uchazeče na pozici:

„údržbář/ka veřejných prostranství“

Charakteristika pozice:

Přijati zaměstnanci jsou zařazeni do úseku údržby a péče o veřejné prostranství s místem výkonu na katastrálním území Vysoká u Příbramě.

Náplň práce je zejména:

- úklid ploch veřejných prostranství

- jednoduché manuální údržba (zametání, posyp) u vymezených ploch místních komunikací

- sečení vymezených travnatých ploch křovinořezy

- pravidelné vysypávání venkovních košů

- drobná údržba venkovního mobiliáře

Pracovní doba a měsíční mzda:

- dle vzájemné domluvy a časových možností uchazeče

- hodinová mzda na dohodu o provedení práce 100,-Kč / hodinu (hrubého)

Požadavky na uchazeče:

- osoba starší 15-ti let,

- způsobilá k právním úkonům

- fyzicky a manuálně zdatný!

Pro více informací kontaktujte pana Jaroslava Lásku na tel. 775 541 952 nebo přijďte na OÚ v úředních hodinách (středa 18 – 19:30 hod.).